Hesabım
Sepetim
Fidan Burada Opuntia Micky Kaktüs 20cm
59,90 TL
Sepette %10 indirim 53,91 TL
Fidan Burada Kaktüs Seti Mini 4'lü Mix
99,90 TL
Sepette %10 indirim 89,91 TL
Fidan Burada Euphorbia Triangularis 60-80cm
799,90 TL
Sepette %10 indirim 719,91 TL
Fidan Burada Haworthia Fasciata-Big Band-Kaktüs
59,90 TL
Sepette %10 indirim 53,91 TL
Fidan Burada İthal Kaktüs Ekstra Large Özel Ürün
2.500,00 TL
1.750,00 TL
Sepette %10 indirim 1.575,00 TL
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.

Hediyelik Kaktüsler

Birbirinden farklı türleri bulunan kaktüsler hem görsel şıklık sunmaları hem de faydaları için evlerde ve ofislerde yetiştirilen bitkilerdendir. Ortamda bulunan radyasyonu emmesi nedeniyle bilgisayar başında uzun süre zaman geçirenler için idealdir. Evde ise TV, tablet ve telefon gibi cihazların her birinden ayrı ayrı yayılan rasyasyonun etkileri, kaktüs sayesinde bir nebze azaltılabilir. Bunun yanı sıra sevdiklerinize bir armağan sunmak istediğinizde hediyelik kaktüs satın alabilirsiniz. 

Hediyelik Kaktüs Çeşitleri

Hediyelik kaktüs çeşitleri arasında ebatlarına, görünüşüne göre farklı olanlar vardır. Klasik kaktüs genellikle bir yumru şeklinde olur ancak bu bitkinin 150 farklı cinste 1000’i üzerinde türü vardır. Fidan Burada’da bulabileceğiniz türler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Haworthia Fasciata Big Band
  • Haworthia Fasciata var. Concolor
  • Opuntia Micky Kaktüs
  • Cereus Peruvianus


Bu türlerin görünümü oldukça farklıdır. Concolor’un normal bitkilere benzer şekilde üçgen yaprakları vardır. Micky kaktüs ise fare şeklinde olduğu için bu isimle anılır. Kaktüsler çok fazla suya ihtiyaç duymaz. Toprağı kuruduktan sonra az miktarda sulayarak sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz.

Hediyelik Kaktüs Özellikleri

Hediyelik kaktüs çeşitleri, size renkli saksılarda sunulur. Yeşil, kırmızı, mor, pembe gibi farklı renklerde olan saksılar, kaktüsleri iyi bir hediye seçeneğine dönüştürür. Dekoratif bir aksesuar gibi duran saksılar, cam kenarlarında ya da masaların üzerinde kullanılabilir. Canlı renklere sahip ürünlerin yapısında zamanla bozulma meydana gelmez. Her zaman canlılığını korumaya devam eden saksılar evinize ayrı bir hava katar.

Hediyelik Kaktüs Fiyatları

Hediyelik kaktüs fiyatları için sunulan cazip seçenekler sayesinde doğum günlerinde ya da aklınıza esen herhangi bir anda sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Birbirinden şık yapıda olan saksılara konulan kaktüsleri, set halinde de satın alma şansınız vardır. Setin içerisinde farklı türler yer alır. Bu sayede evinizin farklı noktalarına koyarak bitkinin sağlığınız için önemli faydalarından yararlanabilirsiniz. Fidan Burada, sevdikleriniz için satın aldığınız ürünleri hediye paketi de yapar. Üzerine iliştireceğiniz bir not ile sevdiğiniz kişileri daha da mutlu edebilir ve kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Siz de hemen siparişinizi verin ve sevdiklerinizi mutlu etmek için geç kalmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.