Değerli Müşterilerimiz,
Covid19 ile mücadelemizin devam ettiği bu zor dönemde, siparişlerinizi sorunsuz ve zamanında ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz.
Kargo şirketlerinden kaynaklı yaşanan kısıtlamalar ve gecikmeler için özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sağlıklı Günler Dileriz.
Nasıl Paketliyoruz

NASIL PAKETLIYORUZ?

Önceliğimiz bitkilerin birer canlı olduğunu unutmadan ve ekranda gösterdiğimize en yakın haliyle sizlere ulaştırmak. Seralarımızdan özenle seçilmesiyle başlayan bu süreçte bitkiler, evlerinizde yerlerini alana kadar birçok aşamadan geçmektedir.

 

Kış aylarından soğuktan donmaması, yaz aylarında ise aşırı sıcaktan etkilenmemesi için bitkilerin mevsimlere özel materyaller ile korunması sağlanır. Her bitki boyutuna özel olarak yaptırılan dayanıklı kolilerimizin içinde bitkinin hareket etmesi önlenir. Ayrıca saksıların da hareket etmemesi ve toprağının dökülmemesi için gereken tüm önlemler alınır.

 

Bitkiler kargo ve taşıma hasarlarına karşı en dayanıklı haliyle paketleme alanımızdan yola çıkar.

Tüm önlemlere rağmen kargodan kaynaklı hasarlı koli teslimatlarında ne yapmanız gerekir?

Öncelikle kargonuzu/kolinizi mutlaka kontrol ederek teslim alınız. Eğer kolide darbe veya hasar tespit ettiyseniz tutanak tutup iade etme hakkına sahip olduğunuzu unutmayın. Böylece sizin tarafınızda herhangi bir mağduriyet söz konusu olmayacaktır. Tutanak tutulmadan iade edilen hasarlı kargolarda ise değişim ya da ücret iadesi mümkün değildir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.