x
Sırala
Görünüm:
77,90 TL
50,90 TL
89,90 TL
59,00 TL
89,90 TL
59,00 TL
89,90 TL
59,00 TL
89,90 TL
59,00 TL
89,90 TL
59,00 TL
77,90 TL
49,90 TL
168,90 TL
73,13 TL
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Saksı Setleri

Saksı seti, aynı anda pek çok bitkiyi bir arada yetiştirmek isteyenler için oldukça cazip bir üründür. Farklı sayıda saksıdan oluşan setlerde yer alan ürünlerin hepsi tek renk ya da farklı renklerde olabilir. Sağlam ve dayanıklı yapıda olan ürünler sayesinde bitkileriniz köklerini rahatlıkla toprağa yayarak sağlıklı bir şekilde gelişir. Seçiminizi yaparken hangi bitkileri yetiştireceğinizi göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. İri gövdeli ve kökleri hızlı yayılma özelliğine sahip türler için daha geniş yapıda olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kaktüs gibi ufak tefek bitkiler içinse küçük modeller yeterli olur.

Saksı Setlerinin Özellikleri

3’lü saksı seti ihtiyacınız varsa karşınıza metal saksı ve plant basket alternatifleri çıkar. Metal ürünler, paslanmaz yapıdadır ve çok şık renklere sahiptir. Plant basket ürünleri ise dekoratif tasarımları ile farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Plant basket içerisine bitkiyi doğrudan dikmeniz mümkün değildir. Normal bir saksıyı plant basket içerisine yerleştirerek, dekoratif bir görüntü elde etme şansınız vardır.

Metal saksı seti size dörtlü ya da dokuzlu olarak sunulur. Bu ürünlerde bulunan stand ile saksılarınız için ekstra bir yer aramanıza gerek kalmaz. Toprak saksı seti ise her zaman doğallıktan yana olanlar için doğal malzemelerden üretilen bir üründür. Cazip fiyat seçenekleri ile sunulan ürünlerin yapısında uzun yıllar herhangi bir bozulma meydana gelmez. Siz de beğendiğiniz saksı setini hemen satın alarak evinizde yetiştirdiğiniz bitkiler için daha dekoratif ürünler kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.