Değerli Müşterilerimiz,
Covid19 ile mücadelemizin devam ettiği bu zor dönemde, siparişlerinizi sorunsuz ve zamanında ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz.
Bayram Öncesi verilen tüm siparişler bitkilerin kargoda bekleme ve zarar görme riskleri göz önünde bulundurularak bayramdan sonra kargoya verilecektir.
Kargo şirketlerinden kaynaklı yaşanan kısıtlamalar ve gecikmeler için özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sağlıklı Günler Dileriz.
SON ZAMANLARIN EN POPÜLERİ: MONSTERA

SON ZAMANLARIN EN POPÜLERİ: MONSTERA

13 Haziran 2019

SON ZAMANLARIN EN POPÜLERİ:

MONSTERA

 

Son zamanların en popüler bitkisi olan Monstera (devetabanı), instagram ortamında adeta fenomen. O kadar popüler ki, kendi hastag’lerine bile sahip #monstera #monsteramonday gibi.

Yapraklarının doğal olarak bu şekilde büyümesi Monstera’nın en çarpıcı özelliğidir.

 

Monstera Yetiştirme Talimatları

Evinizde hemen her yeri monstera için uygun bir mekan olabilir! Düşük ışığı tolere eder, ancak gün ışığı alan bir yerde daha hızlı ve sağlıklı bir büyüme gösterir. Tüm Salon bitkileri gibi Monstera’nızı da direkt güneşe maruz bırakmamanız gerekir  Monstera için toprağı kurudukça su vermeniz yeterli olacaktır. Arada bir sulamayı unuttuğunuz zamanlarda endişelenmenize gerek yok çünkü Monstera susuzluğa dayanıklı bir bitkidir. İlkbahar ve yaz aylarında monstera'yı birkaç kez gübreleyin, özellikle yapraklar damarların etrafında açık yeşil veya soluk görünmeye başlarsa. Daha fazla büyüme istiyorsanız daha düzenli olarak, gübrelerin kullanım talimatlarına bağlı kalarak kullanabilirsiniz.

Can dostlarımızı unutmayalım! Monstera evcil hayvanlar için toksit etkilidir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.