Hesabım
Sepetim
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Sulama Kapları

Çiçek sulama kabı, bitkiler için aslında hayati önem taşıyan bir üründür. Çoğu bitki yetiştiricisi, alelade kaplarla çiçeklerini sular ve her defasında farklı miktarda su vererek onların zarar görmesine sebep olabilir. Oysaki sulama işlemi, periyodik aralıklarla ve aynı miktarda su ile yapılmalıdır. Bitki sulama kabının aynı zamanda ergonomik bir tasarıma da sahip olması gerekir. Bu sayede suyun etrafa dökülmesi ve ziyan olması engellenir. Tüm bu özellikleri, Fidan Burada tarafından size sunulan çiçek sulama ibriği modellerinde bulabilirsiniz.

Sulama Kapları Modelleri

Saksı sulama kabı modelleri hem şık tasarımıyla hem de kullanışlı yapısıyla dikkat çeker. Yeşil, gold, siyah, sarı gibi farklı renklere sahip ürünler; kullanıldığı alana ayrı bir şıklık katar. Bu nedenle ürünleri sulama yapmadığınız zamanlarda bir dekorasyon eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Üründe suyun yere dökülmesini engellemek için yarım kapak bulunur. Böylece su sadece metal çiçek sulama kabının ibriğinden dökülerek bitkiyle buluşur. Ergonomik tutma kulpu sayesinde ürün elinizden kaymaz. Bu ürünü bahçe sulama kabı olarak da kullanabilir, bitkilerinizi hafifçe nemlendirebilir ya da yapraklara ıslaklık verebilirsiniz.

Sulama Kaplarının Özellikleri

Dekoratif çiçek sulama kabı, sağlam ve dayanıklı metal malzemeden üretilmiştir. Bu sayede herhangi bir hasar durumu ortaya çıkmadan uzun yıllar kullanılabilir. Ürünün canlı renklerinde de herhangi bir solma ya da kararma meydana gelmez. Çiçek sulama kapları, 1,7 litrelik iç hacme sahiptir. Bu miktar evde yetiştirilen bitkiler için idealdir. Böylece tek seferde sulama işlemini tamamlayabilir ve kabı tekrar doldurmak zorunda kalmazsınız.

Sulama Kaplarının Fiyatları

Çiçek sulama kabı modelleri, uygun fiyatlardan satışa sunulur. Bu sayede istediğiniz sayıda ürün satın alarak tüm bitkileriniz için ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Çiçek sulama kabı fiyatları sayesinde Fidan Burada’dan ihtiyacınız olan diğer ürünleri de satın alma şansınız vardır. Bitki yetiştiriciliği yapanlar için her zaman en doğru adres olan Fidan Burada ile sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşayabilir; evinizdeki, bahçenizdeki ya da ofisinizdeki bitkilerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.