Menü
Hesabım
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda


    2004 yılından bu yana misyonumuz; A1 kalite bitkiler üreterek başta Türkiye olmak üzere birçok ülkenin iç mekân ve dış mekân bitki ihtiyacını karşılamak, tüm dünya üzerinde yetişen 10.000’lerce bitki türünü Türkiye ile tanıştırarak daha güzel bir dünya için yeşil ile insanları buluşturmak.

    200 dekarlık alanda uzman ekibimiz ile iç ve dış mekân bitkilerinin adetli üretimini yaparak satışa hazırlıyor, müşterilerimize toptan satışların yanı sıra perakende satışlarımız ile de hizmet sunuyoruz.

   Her gün büyümeye devam ederek kalıcı değerler yaratmayı amaçlayan Fidanburada büyük bir ekiple operasyonlarını yürütürken, 2010 yılından itibaren gelişen teknoloji ile birlikte sektörde bir ilki gerçekleştirip e- ticaret sitesini de hayata geçirerek birçok Ar-ge çalışması sonucunda kargo ile canlı bitki gönderimine başlamıştır. A1 kalite bitkilerimizi seralarımızdan özenle seçip, güvenli paketleme yöntemleri ile gönderimini sağlayarak, tek bir tıkla siz bitki severlerle buluşturma başlamıştır. Kusursuz bir e–ticaret hizmeti sunan Fidanburada, toptan satışların yanı sıra online alışveriş deneyimini koşulsuz iade imkanı ve %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere yaşatmak için operasyonlarını yürütürken; evlerinizi, ofislerinizi, balkon ve bahçelerinizi süsleyen bitkiler ile doğayı ve yeşili seven herkes ile buluşturabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

  2004 yılından bu yana tek işimizin canlı bitki olduğu bilincinden sapmadan kalıcı değerler yaratmaya devam ederken bu sektörün öncü firması olarak sizlerin güvenini kazandığımız için gurur duyuyor, sizlere daha iyi hizmet sunmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.