Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 31 ürün bulunmaktadır.

Hasır Saksılar

Hasır saksı, doğal görünümü ve etkileyici tasarımı nedeniyle evlerde oldukça popüler hale gelen dekoratif bir üründür. Görsel açıdan sizi tatmin etmeyen saksıları, hasır modellerin içerisine yerleştirerek kullanabilir ya da toprağı doğrudan sağlam bir torba içerisinde hasır saksılara aktarabilirsiniz. Bitkilerin doğallığına uyumlu bir yapıda olan bu ürünler; ev, iş yeri, ofis gibi alanlarda kullanılabilir. Hasır sepet saksı modelleri, kapalı mekânlar için uygundur. Dış mekânlarda olumsuz hava koşullarının etkisiyle zarar görebilir. Evcil hayvan besleyenler de hasır saksı modellerini sevimli dostlarının pati darbelerinden korumalıdır. Aksi takdirde ürün görsel şıklığını kaybedebilir.

Hasır Saksı Modelleri

Hasır saksılık modelleri, farklı renk alternatiflerine ve tasarımlara sahiptir. Bazı ürünlerde tek renk varken bazı ürünlerde çift renk kullanılmıştır. Hasır örgülerin biçimleri de oldukça değişiktir. Hasır saksı sepeti için bir diğer alternatifiniz de tutma kulpları bulunan ürünlerdir. Bu sayede toprağı çok fazla ağır olan bitkileri, kolayca bulunduğu yerden kaldırarak farklı bir alana taşıyabilirsiniz. Hasır çiçeklik kullananlar, istedikleri tüm bitkileri bu ürünlerin içerisinde yetiştirebilir. Daha küçük ebatlı bitkiler için alacağınız modelin ebatlarını da küçük tutabilir; büyük ebatlı bitkiler için geniş yapıda olan ürünleri seçebilirsiniz.

Hasır ipten saksı kullanıldığı ortama ayrı bir hava katar. Mobilyalarınızın ve evinizde kullandığınız diğer aksesuarların rengine göre ürün seçiminizi yapabilirsiniz. Örneğin; koltuk takımlarınız siyahsa siyah detayları bulunan hasır çiçek saskısı kullanabilirsiniz. Benzer şekilde beyaz koltuk ve kanepeler için örgü kısımlarında beyaz detaylar bulunan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Hasır Saksı Modellerinin Özellikleri

Küçük ve büyük hasır saksı modellerinin kullanımı uzun ömürlü kılan birçok özelliği vardır. Bunların başında sağlam yapısı gelir. Örgülerin özenle yapılması dağılma, kopma gibi sorunları engeller. Büyük ve küçük hasır saksılarda bitkinin toprağının örgüye ulaşmaması gerekir. Aynı zamanda sulama sırasında da temas engellenmelidir. Bu sayede daha sağlıklı bir kullanım fırsatı ortaya çıkar. 14, 15, 18, 26 ve 30 cm gibi farklı ebat seçeneklerine sahip hasır sepet çiçeklikler arasından seçiminizi yaparken yetiştirmek istediğiniz bitkinin bakım ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Bazı bitkiler, daha geniş bir alana köklerini yaymak ister bazıları ise dar alanda daha güzel gelişir. Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak alacağınız ürünün genişliğine kolayca karar verebilirsiniz.

Hasır Saksılar Nasıl Kullanılır?

Hasır örgü saksı kullanımı son derece kolaydır. Normal saksılarla kıyaslandığında dekoratif yönü daha ağır basan bu ürünleri, yapay bitkileri koymak için de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif objelerinizi koymak ve evinizde farklı bir ambiyans elde etmek için de askılı hasır saksı kullanma şansınız vardır. Farklı modelleri aynı anda satın alarak farklı kombinler elde edebilirsiniz. Bu sayede tüm bitkileriniz birbirine uyumlu hasır örme saksılar içerisinde şık bir duruş sergilerken her zaman sağlığını da korumaya devam eder. Doğal yapıda olan saksı için hasır sepet modelleri, bitkilerinizde herhangi bir zarara sebep olmaz.

Hasır Saksı Fiyatları

Jüt saksı ve diğer modellerde sunulan cazip fiyat seçenekleri sayesinde kendinizi tek bir ürünle sınırlamak zorunda kalmaz ve ev dekorasyonunuzu istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Hasır saksı fiyatlarında sunulan fırsatlar, her eve bu şık ürünlerin ulaşmasına yardımcı olur. Bütçenize uygun seçenekler sayesinde hem eviniz hem de ofisiniz için hasır duvar saksısı satın alabilirsiniz. Fidan Burada’nın cazip seçenekleri ile doğayla baş başa kalmak için kamp yapmanıza gerek kalmaz. Doğayı evinize şık hasır saksılar içerisinde getirerek her an ferah bir ortamın keyfini çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.