Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 57 ürün bulunmaktadır.

Metal Saksılar

Metal saksı, kullanıldığı ortama kattığı dekoratif hava ve geniş iç hacmi sayesinde evlerde, ofislerde ve dış mekânlarda rahatlıkla kendine yer bulur. Farklı renklerde olan ürünlerin sağlam yapısı da size uzun süreli kullanım fırsatı verir. Metal saksılık, bitkileri evinde görmeyi sevenler için tasarlanan özel bir üründür. Ürünün içerisine beslediğiniz bitkinin yapısına uygun şekilde toprağı yerleştirdikten sonra saksıyı istediğiniz noktaya konumlandırabilirsiniz. Ofis kullanımı için de metal çiçek saksısı tercih ederek çalışmalarınızı doğayla iç içe bir atmosferde sürdürebilirsiniz. Bahçeli evlerde yapacağınız peyzaj çalışmaları için büyük ya da küçük metal saksı kullanabilirsiniz. Bu ürünler sadece bitki beslemek için değildir. Dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Bahçe eşyalarınızı ya da görsel objeleri, teneke kova saksıların içerisine koyabilirsiniz.

Metal Saksı Modelleri

Metal saksı modelleri birbirinden; renk, boyut ve tasarım olarak ayrılır. Gold, sarı, pembe, fıstık yeşili, siyah, gri gibi farklı renkler arasından mobilyalarınızın rengine göre seçim yapabilirsiniz. Örneğin; gold metal saksı, beyaz koltuk takımlarıyla ve duvar renkleriyle uyumlu bir görüntü sergiler. Bu sayede evinizin ferahlığına gold’un canlılığını ekleyebilirsiniz. Siyah metal çiçeklik ise farklı renklere kolayca uyum sağlar. Koltuk takımlarınız beyaz, kırmızı, mavi ya da hangi renkte olursa olsun siyah saksıyı kullanabilirsiniz. Beyaz metal saksı, koyu renklerin hâkim olduğu salonlar ve ofisler için aydınlatıcı bir etki yapar. Böylece sert tonları soft bir renk ile yumuşatabilir ve ortama ayrı bir hava katabilirsiniz.

Metal Saksı Modellerinin Özellikleri

Siyah metal saksı ve diğer modellerin ortak özelliği, kaliteli galvanizli metalden üretilmiş olmasıdır. Hammaddenin kaliteli olması sayesinde satın aldığınız ürünlerde uzun yıllar paslanma sorunu meydana gelmez. Demir saksıların canlı renkleri kalıcılığını her zaman korur. Bu ürünleri dilerseniz metal saksı standı ile beraber kullanabilirsiniz. Böylece yer ile temas etmeyen ve daha yüksek bir konumda duran ürünlerde, darbeye ya da devrilmeye bağlı hasarların meydana gelmesi engellenir. Metal ayaklı saksılık çeşitleri içerisinden saksınız için uygun rengi seçerek göze hitap eden bir zarafet yakalayabilirsiniz. Metal ayaklı çiçeklik, sulama ve bakım sürecini de daha kolay hale getirir. Saksılarınızı bu ürünlerin üzerinde kullandığınız takdirde sulama ve bakım için çok fazla eğilmenize gerek kalmaz.

Metal Saksılar Nasıl Kullanılır?

Metal çiçeklik modelleri, farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Tatil yerlerinde bulunan restoranlar, kafeler ya da bir mağazanın girişi… Renkli metal saksı kullanımı için kendinize bir sınır koymanıza gerek yoktur. Farklı tasarımlara sahip ürünler arasından zevkinize uygun seçimler yaparak bulunduğunuz her ortamda görsel bir şölen havası yaratabilirsiniz. Paslanmaz çelik saksının farklı renklerinden aynı anda satın alarak cıvıl cıvıl bir doğa esintisini ortamda bulunan herkese hissettirebilirsiniz. Sarı metal saksının yanına yakışacak pembe, beyaz ve mavi gibi renkler ile bitkileriniz bir araya geldiğinde, bahar havasını her mevsim hissetmek mümkündür. Biraz daha koyu tonlardan hoşlananlar; siyah, lacivert ve gri metal saksı modellerini bir araya getirebilir.

Metal Saksı Fiyatları

Metal balkon saksısı ve diğer modeller için en uygun fiyat seçeneklerini sunan Fidan Burada ile bulunduğunuz her ortamda zevkinize uygun bir şıklık elde etmeniz mümkündür. Metal saksı fiyatları, her bütçeye uygun seviyelerdedir. Bu sayede küçük büyük demeden tüm evlere doğanın armağanlarını taşıyabilirsiniz. Fiyatların uygun olması, Fidan Burada’dan ihtiyacınız olan diğer ürünleri de almanızı kolaylaştırır. Demir saksı standı da alarak saksılarınızı stand üzerinde kullanabilirsiniz. Demir çiçeklikler gibi bitkiyle ilgili her şey için her zaman en doğru adres Fidanburada.com’dur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.