Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

İç mekan ve dış mekan tasarımlarında sıklıkla bitkilerden yararlanılmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde, bahçelerde ve daha birçok alanda bitkiler hoş bir tasarım oluşturmaktadır. Bitkiler ile ortaya çıkardığımız bu tasarım, daha doğal ve rahatlatıcı görünmektedir. Daha küçük ve kompakt bitkilerin yanı sıra sarmaşık bitki çeşitleri de oldukça popülerdir. Popüler olmasının yanında sarmaşık çiçek kullanımı tasarım açısından harikalar yaratabilmektedir. İç veya dış mekan fark etmeksizin kullanabileceğimiz bu harika bitkiler, mekana zenginlik ve derinlik katmaktadır. Çünkü çiçekli sarmaşık bitkiler oldukça büyük bir alanı kaplayarak zahmetsizce kendine özgü bir tasarım oluştururlar. Bakımı ve korunması görece kolay olan çiçek açan sarmaşıklar sayesinde siz de aradığınız tasarımı çok kolay bir biçimde oluşturabilirsiniz.

Pek çok farklı sarmaşık türü kullanıcılar tarafından beğenilmekte ve yaygın şekilde kullanılmaktadır. Örneğin begonvil sarmaşığı ve mor salkım sarmaşık bitkileri yaygın tercih edilen sarmaşık çiçek çeşitleri arasında bulunmaktadır. Güneşi oldukça seven begonvil sarmaşık, hastalık ve böcek barındırmama özellikleriyle bahçe tasarımlarında popülerdir. Uzun bir ömre sahip ve mor çiçekli sarmaşık türleri arasında bulunan mor salkım sarmaşığı ise etkileyici bir görüntü yaratmak için kullanılır. Sitemiz üzerinden “Wisteria floribunda” türüne ait mor salkım fidanı satın alabilirsiniz. Bu fidan ile belirli bir süre sonra etkileyici bir görünüm yaratan mor salkım sarmaşığına sahip olabilirsiniz. Mor salkım sarmaşığı bitkisini daha çok bahçelerde ve açık mekanlarda tercih edebilirsiniz.

Fidanburada.com’da çiçek açan sarmaşık modelleri arasında ayrıca acem borusu da bulunmaktadır. Bu bitki ile de daha rustik ve doğal bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün yelpazemizde diğer bazı sarmaşık ev çiçekleri ve bahçe sarmaşık çiçekleri bulunmaktadır. İç mekanlarda ve çitlerde kullanabileceğiniz “Hedera helix” ismine sahip duvar sarmaşığı paketi bunlardan biridir. Ayrıca “Parthenocissus quinquefolia” ismine sahip Amerikan sarmaşığı modeli de bulunmaktadır. Sitemizdeki uygun sarmaşık çiçek fiyatları ile bu ürünlere hesaplı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İç mekan ve dış mekan tasarımlarını zenginleştirmek için bu bitkilerden yararlanabilirsiniz.

Sarıcı Çiçek ve Sarmaşık Bitki Çeşitleri ile Mekan Tasarımlarınıza Zenginlik Katın

Bitki kullanımı ile tasarımları zenginleştirmek iyi bir estetik anlayış gerektirmektedir. Bitkilerin mekandaki diğer eşyalarla uyumunun yanı sıra kendi aralarında da bir uyum yakalanmalıdır. Küçük ve az yer kaplayan bitkiler söz konusu olduğunda bitkilerle tasarım konusu daha da dikkat gerektirecektir. Ancak sarmaşık bitki çeşitleri ile daha zahmetsiz bir biçimde tasarım gerçekleştirilebilmektedir. Çünkü sarmaşık çiçek türleri büyük bir alanı kaplayarak zengin bir görüntü oluşturmaktadırlar. Sarıcı çiçekler dış mekanlarda sıkça kullanılmalarının yanı sıra iç mekanlarda da bu bitkilerden yararlanabilirsiniz. Mekanın boyutu, özellikleri ve tasarımına göre farklı sarmaşık türleri tercih edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden, tasarımınıza hoş bir derinlik katacak bu bitkilere ulaşabilirsiniz.

Sarmaşık bitkilerin oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Genellikle dış mekanlarda bahçe tasarımlarının yanı sıra çitler ve binaların dış duvarlarında kullanılmaktadırlar. Ayrıca iç mekanlarda da evler ve iş yerlerinin tasarımında bu bitkilerden yararlanabilirsiniz. Sarmaşık bitkilerde de, diğer bitkilerde olduğu gibi ürün çeşitlerine göre farklı kullanım alanları ve fiyatlar bulunmaktadır. Tasarım konusunda hedeflerinize en uygun sarmaşık çiçek çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu bitkiler için hiç vakit kaybetmeden kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ardından bu bitkileri özenle paketleyerek adresinize kargo ile yollayacağız. Siz de kısa bir süre içerisinde tasarımlarınızı zenginleştirmek için kullanabileceğiniz bu bitkilere sahip olacaksınız. Artık sarmaşık bitki çeşitleri ile görece zahmetsiz şekilde daha etkileyici tasarımlar oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.