Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 390 ürün bulunmaktadır.

Anneler Günü

Hayatımızdaki en kutsal en değerli varlığımız; annelerimize ithaf edilmiş 8 Mayıs Anneler Günü, onları mutlu etmek, gülümsetmek ve hediye vermek için bize güzel bir fırsat sunan değerli özel günlerden biridir. 

Anneler Günü Hediyeleri

Anneler günü hediyesi, çocukların veya anne olarak gördükleri kişileri mutlu etmesi ve anneler gününe özel sevgiyi göstermek adına bir aracı olduğundan önemlidir. Anneler günü hediyesi seçmekte zorluk çekenler için fidanburada sizlere iyi bir hediye rehberliği sunuyor. Çiçekleri ve özellikle ev bitkilerini sevmeyen anne neredeyse yoktur. Kalpleri kocaman, sevgisi her şeye yeten annelerimiz bitkileri de özel dokunuşlarıyla ve büyük bir sevgiyle yetiştirdiklerini biliyoruz. Çoğumuza bitki yetiştirme sevgisi de biz hiç farkında olmadan annelerimizden geçer zaten.

Bitkileri ve çiçekleri seven annelere özel hediye önerilerimizde; birkaç gün içinde çöpe gidecek buket çiçekler değil de canlı saksı bitkileri, canlı salon bitkileri ve saksı çiçekleri var.

Annelerin en sevdiği çiçek ve bitkileri şöyle sıralayabiliriz. 

Anneler Gününe Özel Difenbahya Bitkisi (Dieffenbachia)

Gösterişli alacalı yapraklara sahip olması ve bakımının kolay olması sebebiyle dünyanın en yaygın salon bitkilerinin arasında yer alır.

Anneler Gününe Özel Deve Tabanı (Monstera Deliciosa)

Son zamanların en popüler bitkisi olan Monstera, iç mekan ve ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi olup , bulunduğu ortamı canlı ve büyüleyici karakteristik delikli yapraklarıyla zenginleştirirken Monstera, Anneler Günü Hediye Çiçek arayışında olanlar için de nokta atışı bir alternatif olabilir.

Anneler Gününe Özel Kauçuk (Ficus Elastica) Bitkisi

Kauçuk bitkisi iç mekan - salon bitkilerinin en klasiklerindendir. Aşırı sıcak, çok soğuk ve sürekli güneşli alanlarda bırakılmamalıdır, zaman zaman yaprak kısımlarına su püskültülerek temizlenmesi gerekmektedir.Soğuk ve sert hava akımlarının olduğu alanlara alınmamalıdır,zaman zaman hava alan yerleri çok severler.

Anneler Gününe Özel Areka Palmiyesi

Eğer çalışan bir anneniz varsa küçük bir areka palmiyesi alarak annenizin ofis masasında sehpada yetiştirebileceği mini bir ağaca sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizde küçük areka palmiyeleri uygun fiyatlara bulunmaktadır. Budamasını yaparak bu mini ağacınızla mini ormanızı koruyabilirsiniz. Areka palmiyesinin zevkinize uygun bir çeşidini Fidanburada.com üzerinden temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.