Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 423 ürün bulunmaktadır.

Babalar Günü Hediyesi

Babalar günü yaklaşırken her özel gün hediye seçeneklerinde başrolde olan bitkiler, çiçekler yine ön planda. Saksı bitkileri, saksı çiçekleri ve çiçekler genelde kadınlarla özdeşse de aslında dikkat edersek babalarımız da bitkileri bir o kadar sever. Mis kokan çiçekleri ya da yemyeşil görüntüsüyle saksılar içindeki bitliler kimi mutlu etmez ki?

Babaya çiçek mi alınır diyenlerdenseniz artık şuandan itibaren düşüncenizi değiştirebilirsiniz. Kravat, kol düğmesi, giyim gibi klasikleşmiş babalar günü hediyelerinden vazgeçmek için fidanburada.com'da harika sebeplerin var. Kısa zaman içerisinde solup çöpe atılacak olan buketlerdense uzun ömürlü emekle sevgiyle yaşayan bir saksı çiçeği babanızı eminiz ki çok mutlu edecektir.

Bahçe ve balkondaki bitkilerle uğraşmayı seven bir babanız varsa dış mekan süs bitkileri kategorimizden de çiçekli bitkiler kategorimizden de hediyeni seçebilirsin.

Genel olarak ev bitkileri, ev çiçekleri seven bir babanız varsa babalar gününe özel hazırladığımız bu kategorideki bitkilerin hepsi babanızı mutlu edecektir. 

Erkeğe verilen çiçek olarak da bilinen Starliçe Bitkisi, merhametin simgesi Deve Tabanı (Monstera) Bitkisi babalar günü hediye çiçekler altertanifi olarak sıralayabileceğimiz bitkilerdendir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.