Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 315 ürün bulunmaktadır.

HASIR SAKSILI BİTKİLER

Hasır saksı, doğal görünümü ve etkileyici tasarımı, birden çok kullanım alanı oluşu nedeniyle evlerde oldukça popüler hale gelen dekoratif bir üründür. Plastik üretim saksısında duran ve görsel açıdan sizi tatmin etmeyen bitkilerinizi, hasır modellerin içerisine yerleştirerek kullanabilir ya da toprağı doğrudan sağlam bir torba içerisinde hasır saksılara aktarabilirsiniz. Bitkilerin doğallığına uyumlu bir yapıda olan bu ürünler; ev, iş yeri, ofis gibi alanlarda kullanılabilir. Hasır sepet saksı modelleri, kapalı mekânlar için uygundur. Dış mekânlarda olumsuz hava koşullarının etkisiyle zarar görebilir. Evcil hayvan besleyenler de hasır saksı modellerini sevimli dostlarının pati darbelerinden korumalıdır. Aksi takdirde ürün görsel şıklığını kaybedebilir.

Özellikle son zamanlarda hasır sepetlerin saksı amacıyla kullanımı oldukça popüler hale gelmiştir. Doğal bir yapıda olan hasır sepetler, canlı bitkilerle doğası gereği bir uyum yakalıyor. Bohem ve iskandinav tarz dekorasyonların da olmazsa olmaz aksesuarı bitkiler, özellikle bu alanlarda hasır saksılarla kullanılıyor.

Hasır saksılı bir bitki seçmenizin size avantaj sağlayacağı bir diğer yön ise saksı olarak kullanmaktan sıkıldığınız zaman hasır sepetinizi tek başına bir dekoratif obje veya içine şal, battaniye gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz, yani farklı amaçlarla da kullanabileceğiniz fonksiyonlara sahip olduğunu unutmayın.

HASIR SAKSILAR / HASIR SEPETLER

Hasır saksılar da kendi içerisinde oldukça geniş bir model yelpazesine sahiptir. Yanlarında kulplu olan hasır sepet modelleri, renkli şeritli hasır saksılar, el örgüsü hasır saksılar, püsküllü hasır saksılar gibi çeşitleri fidanburada.com'dan hasır saksılar kategorisinden inceleyebilir bitki kombinleri ise hasır saksılı bitkiler kategorisinden inceleyip kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.