Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 44 ürün bulunmaktadır.

Dekoratif Saksılı Bitkiler

İç mekan süs bitkileri ev, ofis, iş yerleri gibi kapalı ortamlarda yetiştirdiğimiz ve ortama yaşam katan en güzel unsurdur. Bu bitkiler için genellikle ortama en uygun dekoratif saksılar seçilir. Bitkiler zaten tek başına bile çok güzeldir ancak uygun bir dekoratif saksıyla bitkinin güzelliğini daha da ortaya çıkarmak mümkündür. 

İç mekanlarda bitki yetiştirmek hem ruhunuza iyi gelecek hem de ortamın dekorasyonuna şık bir katkı sağlayacaktır. Tarzınıza en uygun bitki ve saksıyı seçerek evlerinizde mobilya köşelerindeki aralığa, oturma odası, yatak odası, banyo, mutfak ve salonlarınızın havasını güzelleştirebilirsiniz. Daha küçük dekoratif bitkileri ise masa veya sehpa üzeri, kitaplık rafları, komodin üzeri gibi alanlarda tercih edebilirsiniz.

Dekoratif saksılar metaryeline göre çeşitlendirilebilir. Hasır Saksılı Dekoratif Bitkiler, Toprak Saksılı (Terra Cotta Saksılı) Dekoratif Bitkiler, Metal Saksılı Dekoratif Bitkiler gibi çeşitlendirebileceğimiz bu kategoride ortamınıza ve göz zevkinize en uygun saksı ve bitki seçeneklerini kombinleyip en uygun fiyatlara fidanburada.com'dan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.