Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 368 ürün bulunmaktadır.

Kadınlar Günü Hediyesi

Varoluşsal, yaşamsal ve sosyal hakları, maddi ve manevi özgürlükleri ve emekleri için mücade eden kadınlarımıza ithafen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü her yıl kutlanıyor. 8 Mart Kadınlar Günü bizlere de hayatımızdaki en özel kadınları anmak, hatırlamak ve onları bu vesile ile bir kere daha mutlu etmek için güzel bir fırsat sunuyor. Eşinize, sevgilinize, annenize, arkadaşınıza, kızınıza ya da bir arkadaşınıza bugün bir hediye almak ve onları mutlu etmek isteyebilirsiniz. Kadınlara hediye almak birçok alternatif barındırdığı için kolay sayıldığı kadar seçici kadınlar için de bir o kadar zor sayılabilir. Siz de kadınlar günü için ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız canlı bir saksı çiçeği güzel bir hediye alternatifi olduğu gibi uzun ömürlü olması da kadınlar günü için canlı bir çiçek hediyesi tercih sebebidir.

Kadınlar Günü'ne hoş bir saksıdaki canlı bitki hediyesi ile anlam kazandırmak fidanburada.com ile oldukça kolay. Zengin bitki çeşitliliği ve her zevke uygun saksı seçenekleriyle aradığınız kadınlar günü hediyesi fidanburada.com'da.

Kadınlar Günü'nde Hangi Bitkiyi Hediye Almalıyım?

Kadınlar Günü için hangi bitki en idealdir diye düşünüyorsanız aslında bu sorunun net bir cevabı yoktur. Her bitki birbirinden güzel ve her kadının zevki birbirinden farklı olduğu için zengin çeşitlilikteki bitkiler arasından en güzelini siz belirleyebilirsiniz. Yine de en sık tercih edilen Kadınlar Günü için satın alınan bitkiler; Caladium, Calathea, Kalp Kalbe Karşıdır Çiçeği, Hoya Kerri (Kalp Sukulent), Barış Çiçeği (Spathiphyllum), Antoryum (Flamingo Çiçeği), Areka Palmiyesi, Deve Tabanı, Starliçe, Yuka, Pilea (Çin Para Bitkisi), Şans Bambusu gibi türlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.