Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 490 ürün bulunmaktadır.

Öğretmenler Günü Çiçekleri

Bizleri tüm fedakarlıklarıyla hayata hazırlayan, desteğini esirgemeyen, başarılı ve kaliteli bir yaşam sürebilmemiz için çok alanda bizleri eğiten öğretmenlerimizin emeklerinin kutsandığı Öğretmenler Günü’nde, onlara verdiğiniz değeri gösterme fırsatını fidanburada.com'daki en sağlıklı en taze en güzel saksı bitkileri ile yakalayabilirsin. Çoktan emekli olmuş veya artık sizden uzaktaki emektar öğretmenlerinize 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde hediye göndererek onları bir nebze de olsa mutlu etmek istiyorsanız, yapabileceğiniz en güzel jest; fidanburada.com'da yer alan Öğretmenler Günü kategorisinden bir bitki seçip öğretmeniniz çin sipariş vermek!

Öğretmenler Günü Online Çiçek Gönder

Her öğrencinin hayatına dokunan onun için unutulmaz bir öğretmeni olmuştur. Ne yaparsak yapalım haklarını ödeyemeceğimiz öğretmenlerimizi onlara adanmış bir günde bir nebze de olsa mutlu edebilmek adına yaşayan bir hediye göndermek nereden bakarsanız harika bir fikir. Siz de bu özel günün bir parçası olmak isterseniz öğretmenler günü kategorimizdeki bitkilere göz atıp beğendiğiniz öğretmenler günü hediyesini tek tıkla hızlı ve güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Öğretmenler Günü Ne Zaman?

Öğretmenler Günü her yıl 24 Kasım'da kutlanır. Eğitimciler için en özel tarihlerden biri olarak kabul edilen Öğretmenler Günü’nün 24 Kasım’da kutlanıyor olma nedeni ise Mustafa Kemal Atatürk’ün başöğretmenliği kabul ettiği gün olması sebebiyledir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.