Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 375 ürün bulunmaktadır.

Geçmiş Olsun Çiçeği

Hasta olan ya da hastalık atlatan sevdiklerinize göndereceğiniz hediyelik bitkiler onlara ilaç gibi gelecektir. İlgiye ya da şımartılmaya en çok ihtiyaç duyulan bu hastalık zamanlarında, elbet sevginiz en önemli şey olsa da, bir de o sevginizi dile getirmeye yardımcı olan geçmiş olsun çiçekleri. Bir an önce eski sağlığına kavuşmasını istediğiniz sevdiklerinizin hızla iyileşmesini sağlayacak onlara kendilerini iyi hissettirecek yüzlerce çeşit bitki için buraya tıklayabilirsin.

Sevdikleriniz hastalandığında yanlarında olmak için elinizden geleni yaparsınız. Ancak özellikle aranızda uzak mesafeler varsa ve ziyaretinize engelse böyle zor zamanlarda onu düşündüğünüzü ifade edebilmeniz için O’na ufak hediyeler gönderebilirsiniz. Hastayken gelen bir bitki bir çiçek ile mutlu olmayacak kimseyi tanımıyoruz diyebiliriz. İçimizdeki duyguları karşı tarafa yansıtmanın en güzel ve nazik yollarından biri olarak gönderilen çiçekler, bu gibi durumlarda her zaman tercih edilir. Şifa bekleyen sevdiklerimize moral vermek, iyileşmelerine katkıda bulunmak ve geçmiş olsun demek için çiçek göndererek bu süreci daha motive ve daha umutlu geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Fidanburada Geçmiş Olsun Çiçek Önerileri

Antoryum, Barış Çiçeği, Guzmanya, Mini Areka Palmiyesi, Dağ Palmiyesi, Bodur Güller, Calathea Bitkileri, Paşa Kılıcı Bitkisi vs. geçmiş olsun çiçek hediyelerine birer öneridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.