Menü
Hesabım
Sepetim
Toplam 392 ürün bulunmaktadır.

Sevgililer Günü Hediyesi

Sonsuz bir birlikteliğin ilk adımı olan sevgililik öyle derin ve özel hislerle yaşanan bir şey ki her yıl 14 Şubat Sevgililer Günü kutlanıyor. Özellikle duygularını göstermekte güçlük yaşayan tarafsanız Sevgililer Günü Hediyesi sizin için iyi bir fırsat olabilri.

Sevgililer günü hediyesi ararken genellikle kadınlara ithaf edilen çiçeklerin aslında erkeklere de gönderilebilir olduğunu unutmayalım. Sevginizi göstermenin en zarif en şık yollarından biri de şüphesiz hediye çiçek göndermektir. Sevgiler Günü Hediyelik Bitkiler sizler için uzun ömürlü bir hediye seçeneği olacaktır. Kısa sürede solup giden buketler yerine sevgilinize, sevgiyle ve ilgiyle yetiştirebileceği yaşayan bir hediye vermek karşılıklı iki tarafı da mutlu edecektir.

Sevgililer Günü Hediye Çiçekler

  • Sevimli ve yuvarlak yapraklarıyla PİLEA bitkisi ortama neşe ve pozitif bir hava katar. Eğer enerjik ve hep güler yüzlü bir sevgiliniz varsa Pilea Peperomioides (Çin Para Bitkisi) tam size göre bir sevgililer günü hediye çiçek seçeneğinidir.
  • Eğer zarif ve ince ruhlu bir sevgiliniz varsa ona Barış Çiçeği (Spathiphyllum) hediye edebilirsiniz.
  • Çekingen bir yapınız varsa ve sevginizi ifade etmekte normal bir zamanda güçlük çekiyorsanız, Kalp Kalbe Karşıdır Çiçeği veya Hoya Kerrii (Kalp Sukulent) tam size göre bir Sevgililer Günü Hediye Çiçeği. 

Sevgiler Günü Hediyen Fidaburada.com'da

Gündelik telaşlarla rutinleşen hayatlarımızda ilişkimize değer verdiğimizi gösterebileceğimiz romantik bir jest yapmak için 14 Şubat Sevgililer Günü, sevgililere iyi bir fırsat sunabilir.

Aradığın sevgililer günü hediyesi fidanburada.com'da. Sevgiline yaşayan hediye, canlı bir bitki göndermek için hemen fidanburada.com'dan hediyeni seç, hediye paketi ve romantik bir not ekleyip tek tıkla gönder.

Sevgiler Günü Çiçek Fiyatları

Her yıl özellikle Sevgililer Günü yaklaştığında tavan yapan Gül fiyatları hediye edildikten birkaç gün içerisinde soluyor ve malesef çöpe atılıyor. Fidanburada.com'dan alacağın canlı saksı bitkileri ise emek ve sevgiyle büyüyüp uzun bir ömre sahip oluyor. Her bütçeye uygun her zevke uygun Sevgililer Günü Hediye Çiçeklerin fidanburada.com'da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.