x
%17 indirimli
Fidan Burada

Zantedeschia Gala Gelin Çiçeği Bordo-Mor

Fiyat
:
120,00 TL
İndirimli Fiyat
:
99,90 TL
%17indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Zantedeschia Gala Gelin Çiçeği Bordo-Mor
   
  Hediye paketi tercihleriniz için örnek görseldir.

  Işık İsteği :
  Doğrudan güneş ışığı istemeyen bu bitki dolaylı ışıklardan da yararlanabilir. Çok fazla soğuk ve sıcak havada bırakma çiçeğin yapraklarına, çiçeklerine, meyvelerine ve köklerine zararlıdır. Hava akımlarından kolay etkilenen gala bitkisi bu etkiden korunmalıdır.

  Sulama :
  Kış aylarında bitki aşırı soğuktan korunarak çok az sulanmalıdır. Yaz aylarında ise bitkinin suya olan ihtiyacı artacağından bitkiye verilen suyun arttırılması gerekmektedir. Su toprağın her tarafına ulaştırılmalıdır. Bitkiyi sularken kullanılan kap her sulamada aynı ölçüde, sulamalar aynı günde ve aynı miktarlarda su dökülmelidir. Gala’da çok büyük bir değişiklik görülmediği sürece sulanmada kullanılan kap, ölçü ve su miktarı değiştirilmemelidir.
  Nem İhtiyacı:
  Nem ihtiyacı olan bir bitki değildir ve sprey sulamasından hoşlanmayacaktır. Her bitki gibi zamanla topraktaki vitamin ve mineralleri tüketen bitkiye yılda en az bir kere vitamin ve mineral desteği sağlanmalıdır. Saksı değişimi genellikle sıcak ayların başlangıcı olan mayısta yapılmalıdır. Gala bulunduğu yerde başka cisimlerle temasta bulunmamalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.