Menü
Hesabım
Sepetim

Teslimat Koşulları

Değerli müşterilerimiz,

Fidanburada.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Satın almış olduğunuz ürünler sistemde kayıtlı e-mail / e-posta adresinize bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. 


Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Özellikle canlı bitki siparişlerinizin daha uzun sürede kargoda kalmaması için Cumartesi günleri gönderim yapılmamaktadır.

Teslimat adresinin Fidanburada.com' a uzaklığına göre de Kargo firması 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Kampanya dönemlerinde yada özel durumlarda Kargo firmaları dağıtım kısıtlaması yapabileceğinden teslimat süreçleri uzayabilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.
Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo firmaları tarafından Fidanburada.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişleriniz tarafınıza ulaştığında kontrol edilerek teslim alınması son derece önemlidir, Hasarlı,yırtık ve deformasyona uğramış paketleri teslim almadan tutanak yardımıyla iade edilmesi gerekmektedir. 


Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Fidanburada.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır.
Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.